دانش تا همراه بردباری نگردد، نتیجه ندهد . [امام علی علیه السلام]

LOGO

●▪( ××پسر ایرونی1 تبریز اوغلانی××)▪●
 
  • یکشنبه سیزدهم دی ۱۳۸۸ - 12:19
  • دسته بندی : ترفند ها
  • نویسنده: وحید

 

 

video clip art

مشکلی که اکثر دوستان در کامپیوتر دارند این هست که نمی توانند بعضی از فایل های تصویری یا کلیپ های تصویری را در کامپیوتر خود باز و اجرا کنند. مثلا نمی توانند کلیپ هایی را که در موبایلشان اجرا میشود در کامپیوتر باز کنند یا اینکه باز میشود اما صدا ندارد یا اینکه صدا دارد اما تصویر ندارد ، مثلا یک فایل یا کلیپ ویدیویی را از اینترنت دانلود میکنند اما وقتی که میخواهند آن را اجرا کنند باز نمیشود!

بسیاری از دوستان دست به گریبان انواع ضبط ها یا پلیر های کامپیوتری میشوند و تعداد کثیری از این پلیر ها را درون کامپیوتر خود نصب میکنند که هر کدام از آن ها فقط میتواند یک فایل مخصوص تصویری را باز کند که این کار باعث میشود تا کامپیوتر این دوستان بسیار شلوغ شود و بسیار سنگین گردد و سرعتش کم شود.

چرا بعضی از این فایل ها توسط بعضی پلیرها باز میشوند و بعضی نمیشوند؟

به خاطر اینکه هر فایل یا کلیپ ویدیویی کدک مخصوص به خود را میخواهد تا باز شود، ( کدک انواع کدها هستند که پلیر های یا ضبط ها برای باز شدن فایل تصویری به آن ها احتیاج دارند ) و تمامی ضبط ها تمامی کدک ها را پشتیبانی نمیکنند.

حالا چاره چیست؟

من به شما دو پلیر را پیشنهاد میکنم که با نصب آن ها درون کامپیوترتان 99.99 درصد از فایل ها و کلیپ های ویدیویی و صوتی بدون هیچ دغدغه ای درون کامپیوترتان اجرا خواهد شد! این ضبط ها تقریبا تمامی کدک ها را در بر میگیرند و کار شما بسیار ساده و آسان میکنند.

1. VLC Media Player

vlc media player download per second

2. K-Lite codec pack

k lite codec pack

البته باید به عرض برسانم که دومی یک بسته کدک هست که همراه یک پلیر به نام مدیا پلیر کلاسیک درون کامپیوتر شما نصبب میشود که شما بد از نصب کافی هست تا برنامه Media player classic را برای باز کردن فایل ها به کار گیرید. اگر هر فایلی با به مدیا پلیر کلاسیک باز نشد با ضبط اولی باز کنید. حتما جواب میدهد. مطمئن باشید.

لازم به ذکر است که ضبط اولی یعنی VLC Media Player یک ضبط مجانی هست که شما میتوانید آن را از سایت اصلیش دانلود کنید. این ضبط رکورد فوق العاده ای در دانلود شدن دارد ، یعنی ظرف هر یک ثانیه تقریبا این ضبط به طور متوسط 3 بار توسط مردم جهان دانلود میشود. این پلیر حتی قادر هست تا فایل هایی را که به طور ناقص دانلود شده اند را باز کند. برای دانلود کردن این ضبط روی لغت دانلود کلیک کنید.

دانلود ضبط یا پلیر قدرتمند VLC از سایت اصلی سازندش اخرین نسخه

در مورد ضبط دوم هم میتونم بگم که فوق العاده هست و امتحان خودش رو پس داده و برای دانلود روی دانلود در زیر کلیک کنید.

دانلود ضبط یا پلیر K – lite codec pack fullاخرین نسخه

 

دیگه چی میخاین؟ برین حال کنین!

 


آخرین مطالب

 
» لیست فیلم های سینما های تبریز ( یکشنبه شانزدهم آذر ۱۳۹۳ )
» ( یکشنبه دوازدهم مرداد ۱۳۹۳ )
» یا مهدی ( پنجشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۳ )
» با سلام ( شنبه دهم خرداد ۱۳۹۳ )
» nod ( سه شنبه سوم دی ۱۳۹۲ )
» جملات عاشقانه ( سه شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۲ )
» ( سه شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۲ )
» ...بی تو مهتاب شبي باز از آن كوچه گذشتم ( سه شنبه چهاردهم آبان ۱۳۹۲ )
» حر بن یزید ریاحی ( یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱ )
» حرف های امام حسین(ع) در هنگام مشاهده لشکر دشمن(پیش از اغاز جنگ) ( یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱ )
» جواب نا بجا با جواب بجا ( شنبه دوازدهم فروردین ۱۳۹۱ )
» اس ام اس دلتنگی ( یکشنبه بیستم آذر ۱۳۹۰ )

لینکستان

 

درباره ما


وحید ٍ با سلام و خوش امد به خدمت شما .من وحید هستم امیدوارم لحظات خوب خوشی در وبلاگم داشته باشید توجه کنید که به علت زیادی وبلاگ تمامی مطالب نمایش داده نمیشود برای همین به موضوعات وبلاگ مراجعه نمایید.
تماس با من :09214138842
ایمیل :